شقق للبيع في الغردقة

10,023 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة.

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه خاص بيك بإطلالة خلابة على البحيرة على8

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه خاص بيك بإطلالة خلابة على البحر على 8

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٨٧٬٢٠٠ جنيه

    شقه 59م داخل Selena Bay مع شاطئ خاص

    HPK logo image

    سلينا باي, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٧٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٥٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة أنيقة 3 غرف نوم | ون7 الغردقة

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٨٥٬٢٠٠ جنيه

    فرصة استثمار داخل Azzurra سهل حشيش

    HPK logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٩٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77 متر بأفضل سعر في الكوثر - الغردقة

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٦٦٬٦٥٥ جنيه

    فرصة مميزة شقة 2 غرفة + جاردن للبيع في Veranda

    HPK logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأحياء الغردقة – 200 متر

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    استلم فوراً: استوديو فندقي عقد أخضر بعرابيا

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 3 غرف بفيو اللاجون – مكادينا، مدينة مكاد

    متصدر

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في أورورا بالاس 66م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس 70م² بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو بحر وبحر خاص وقسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر بفيو مزدوج (بحر وحمام سباحة)

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٨٨٬٦٢٨ جنيه

    شقة بمشروع مميز مباشرة امام الممشي الجديد مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٤٨٤٬٠٣٢ جنيه

    طرح جديد شقة 79م بخدمات فندقية متكاملة مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٧٣٢ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة في تاوايا – سهل حشيش

    HPK logo image

    توايا, بالم هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٨٥ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر علي الممشي |هورجادا هايتس

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٨٤٬٢٧٠ جنيه

    5 سنوات — بدون مقدم + خصم 5%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٦١٬٣١٧ جنيه

    شقه غرفتين بجاردن 125م| فيراندا, سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 77 متر بسعر مميز فيو بحر سهل حشيش

    HPK logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الغردقة.. فيو بسين في سهل حشيش بالتقسيط

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة بغرفتي نوم – 1st Avenue South Side

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٥٧٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة على البسين الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • بلانكا جاردينز كوليكشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 3 غرفة