شقق للبيع في الغردقة

10,533 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي في مراسي RED | مارينا ووترفرونت |

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين على حمام سباحه متشطب اقساط 5سنه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه مفروشه بالكامل على لاجون اقساط 6سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بيت جديد قصة جديدة ، القصة تبدأ بمنزل!

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شارع النصر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٩٣٬٩٥٠ جنيه

    شقة للبيع بالكوثر بجوار الممشى السياحي فورا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو اقل من سعر الشركة بمليون ونصف و اقساط

    Relax Red Sea logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 3 غرف بحمام سباحة خاص في أنشنت هيل

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو صف أول على البحر استلام بعد سنة

    Rook Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٨٦٬٧٩٥ جنيه

    شقة 2 غرفة 118 متر ألداو هايتس الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٥١٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفة نوم واحدة تطل على حمام سباحة

    Homes Bay logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم بإطلالة على المسبح في لاكاسا

    Homes Bay logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٧٣٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو 43 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم 125م² في أورورا بالاس – بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٩٬٤٨٧ جنيه

    شقة 83 متر سهل حشيش الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٦٥٦ جنيه

    ستوديو جاهز للاستلام فورا بقسط على سنتين

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٥٢٬٤٧١ جنيه

    ستوديو جنينة خاصة مقدم 25% الغردقة

    Knight properties logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بازورا سهل حشيش ترى البحر اقساط

    Relax Red Sea logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأعلي عائد ايجار للأجانب في قندق عالبحر مباشرة

    Relax Red Sea logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٨٢٥ جنيه

    شقة غرفة نوم 91م² للبيع في أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 66 متر ، الممشى، الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة مطلة على البحر من 3 غرف نوم مع شقة خاصة

    متصدر

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٤٬٩٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم 92م² للبيع في أورورا بالاس

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 غرف نوم للبيع في أزورا إطلالة جزئية على البحر

    Second Home Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    Sea and pool view 1 bed for sale in Fanadir Bay

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة