شقق للبيع في الغردقة

9,992 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة في الغردقة فيو بسين بمقدم 10%

    Knight properties logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢١٩٬٩٥٤ جنيه

    شقة غرفة وصالة 73 متر تطل على لاند سكيب

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١١٢٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٥١٬٦٨٨ جنيه

    شقة غرفة وصالة 84 متر تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩١٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٣١٠٬١٧٧ جنيه

    شقة 97م بحديقة خاصة بمقدم 6% فقط اطلالة لاجون

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٩٦٥ جنيه

    فرصة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٨٠١٬٦٠٠ جنيه

    2 bedrooms apartment for sale Hub Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة بغرفتي نوم – 1st Avenue South Side

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٤٤٬١٣٦ جنيه

    استلام فوري – سكانديك واجهة بحرية مباشرة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 46م بشاطئ خاص مشروع مميز بالاخياء تقسيط 5

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬١٧٥ جنيه

    ستوديو استلام فوري بشاطئ خاص بوسط البلد مقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك قريب من كل ما تحتاجه

    Aka Group Real estate logo image

    غرب البلد, ميدان اكا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في الهضبة فيو حمام سباحة

    HPK logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٢١٬٩٢٠ جنيه

    إستديو للبيع في Kamaran الجونة

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٥٧٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    امتلك غرفة 62 م بجوار نيفيلاند مباشرة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 4 غرف 245 م وخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٦٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 118 م وإطلالة حمام سباحة في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 4 غرف 255 وعائد استثماري مضمون

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨١٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 62 م بعائد قوي بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    احجز 3 غرف 152 م واستمتع بـ Lazy River

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلانكا جاردينز كوليكشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفة 53 م وتصميم عصري للخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٢٤٬٤٠٠ جنيه

    امتلك غرفة بمساحة 85 م في مجاويش وحمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١١٤٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة 80 م بتصميم ذكي للمساحات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في 3 غرف 148 م بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 3 غرف 160 م ومساحات متنوعة بمجاويش

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة