شقق للبيع في الغردقة

10,142 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٤٬٩٤٠ جنيه

    أورو بيتش ريزورت| استوديو بإطلالة بحرية | شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63 متر ب فيو لاجون في مكادي هايتس

    HPK logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو باقل سعر في الغردقه |دقايق من البحر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٨٢٬٠٨٠ جنيه

    استوديو مودرن كالا سهل حشيش تشطيب كامل بالتكييفات

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو اللاجون – مكادينا، مدينة مكادي

    ROI For Real Estate logo image

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٩٤٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113 متر فيو حمام سباحة في الكوثر القديمة

    HPK logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في مجاويش ب فيو شارع وحمام سباحة

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بترّاس مميز | خطة سداد مرنة | فرصة رائعة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة في ريفا بيتش مع شاطئ خاص و لاجونا

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في إنتر الغردقة | تشطيب كامل

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57 متر جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة 63م في قلب الغردقة | حي الحجاز

    HPK logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريفا الغردقة | حياة منتجع وشاطئ رملي

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بمساحة عملية | حي الحجاز بالغردقة

    HPK logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة 63م بأرخص سعر في الحجاز | الغردقة

    HPK logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٨١٣ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة بحر سهل حشيش الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بالممشي السياحي بمقدم 30% فقط واستلام 2026

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو عالبحر مباشرة استلام اخر السنه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٠٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    Studio apartment pool view Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩١٨٬٨٧٥ جنيه

    استوديو 47 متر على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٨٦١ جنيه

    استوديو بفيو على البحر وحمام السباحة في مشروع Clan

    HPK logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤١٦٬٤٩٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Oro Beach Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨٥٣٬١٦٨ جنيه

    penthouse مساحة 87 متر شايف البحر مع روف مساحتة 77

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر partial sea view فى Scandic Resort

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفة واحدة مع حمام سباحة خاص مدفئ

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بلانكا جاردينز كوليكشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 3 غرفة