شقق للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

2,826 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم خلال سنه شقه 3غرف بخصم 45% لفتره محدودة

    Roots Real Estate logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 178م للبيع جاهزة للسكن بتقسيط 10سنين بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى متشطبة بأقل سعر فى قلب R3 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بــأقــل سـعـر بالعاصمه الادارية

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢١٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقتك استلام فورى متشطبة بمقدم5% فى المقصد بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 5 غرفة

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه مساحه 211 اقل سعر للمتر في نيو جاردن سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه لقطه 3 غرف ماستر تشطيب كامل على المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري فيو واجهتين بالقرب من التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف مبنيه جاهزة للمعاينه بجوار الـBUE العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧٩٬٧٣٠ جنيه

    أقل سعر استوديو في كمبوند Hava Residence

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك 3نوم متشطبة بدون مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٤٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام 6 شهور واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 690 الف +تقسيط علي 15 سنه دي جويا

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك 3نوم بأقل سعر بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥١١٬٨٩٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 4

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا (160م) بأقل سعر بفيو مميز بتشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر اللونش شقة 3 غرف في كمبوند قدام الداون تاون

    Dastan Real Estate logo image

    رايت العاصمة الادارية الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٢٢٬١٦٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه في نيو جاردن سيتي R5 م 138

    Dastan Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122 م للبيع استلام فوري متشطبة قدام السنترال

    Dastan Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152 م للبيع استلام فوري متشطبة عمارة ساكنة

    Dastan Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢١٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • بلو فيرت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٦٬٩٣٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,بلوفير

    1 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري

    Dastan Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٤٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3نوم بقلب R8 بالعاصمة بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقه 3غرف بأقل سعر للمتر في الـR8|قسط12س

    Roots Real Estate logo image

    رافي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك جاهزة متشطبة بفيو لاند سكيب قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…

أهم المعلومات عن شقق للبيع العاصمة الادارية الجديدة

مميزات واسعار شقق العاصمة الادارية الجديدة

العاصمة الإدارية الجديدة هي إحدى أهم وأحدث المشروعات القومية للدولة التي تم الإعلان عنها في عام 2015، ومن ذلك الحين وهو يثير فضول العديد من المستثمرين والباحثين عن شقق للبيع في القاهرة. يتميز العثور على شقق للبيع العاصمة الادارية والسكن في هذه المنطقة بموقع استراتيجي شرق القاهرة بالقرب من العديد من المدن الحيوية مثل مدينتي، ومدينة المستقبل، والقاهرة الجديدة، كما أنها تتمتع بسهولة الوصول منها واليها من خلال عدد من الطرق الرئيسية مثل طريق القاهرة العين السخنة وطريق القاهرة السويس.

ومن أهم ما يميزها بعدها عن وسط القاهرة بحوالي 45 كيلومترا، واعتبارها كذلك واحدة من أهم مدن المستقبل في مصر، لذلك يفضل الكثير من الأفراد البحث عن شقق للبيع بالعاصمة الادارية الجديدة بغرض السكن والاستمثار كذلك. أما بالنسبة لمساحة العاصمة الإدارية فهي تبلغ قرابة أربعة أضعاف العاصمة الأمريكية واشنطن، كما أنها تعادل مساحة دولة سنغافورة حيث تبلغ حوالي 170 ألف فدان.

مميزات وأسعار شقق العاصمة الادارية الجديدة

أهم المعلومات عن شقق للبيع بالعاصمة الادارية الجديدة

يسهم مشروع العاصمة الإدارية بشكل كبير في ازدهار الاقتصاد المصري حيث إنه يوفر نحو مليوني فرصة عمل جديدة، كما أنه يتيح فرصة للكثير من الشركات العقارية طرح مشاريعهم السكنية والاستثمارية فيها مثل مجموعة طلعت مصطفى، وشركة كونكورد وشركة وادي النيل وبتروجيت؛ وذلك لسد الفجوة بين العرض والطلب. كل ذلك بدوره أدى إلى ارتفاع الطلب على شقق للبيع في العاصمة الادارية من قبل الأفراد والمستثمرين.