شقق للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة بـ مليون و نصف جنيه

50 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بأقل سعر لمحبي الاستثمار فى العاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر في الـR8 العاصمه بأقل مقدم+قسط10س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري فيو واجهتين بالقرب من التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧٩٬٧٣٠ جنيه

    أقل سعر استوديو في كمبوند Hava Residence

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • هافا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١٢١٬٣٣٧ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    qurtuba developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 15 سنة امام النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري علي واجهتين فيو علي النهر الاخضر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن بفيو البرج الايقوني تشطيب superluxe

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • لاريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٢٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو بحري غير مكشوف تقسيط حتى15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٤٨٬٢٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع 225م بالتقسيط علي 12 سنة بالعاصمة

    متصدر

    GCR Developments logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري فيو واجهتين بالقرب من التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورًا على أرض الواقع في قلب العاصمة

    متصدر

    Experts Home logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٦٬٤٢٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه جاهزه للمعيشه ع ش ال90 للبيع بدون مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • روزس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Golden House company
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,روزس

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للاستثمار مع سكويرز بالعاصمه بقسط12سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه163م/استلام فورى/تشطيب كامل/فى نيو جاردن سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 149م كورنر واخده فيو VIP ولوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

2