شقق للبيع في لوميا لاجونز

23 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م بتقسيمة مميزة بالعاصمة الادارية بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بفيو على لاجون مباشرة بالعاصمة بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب العاصمه الاداريه واقساط حتى 8 سنين

    IRTKAZ logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي اكبر لاجون في R8 العاصمه بالتقسيط علي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بفيو لاجون وبسعر مميز في العاصمه الاداريه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • لوميا لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٥٬٥٥٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dubai Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,لوميا لاجونز

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيــــو لاجــــون بالعاصمة بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 23 ألف في الشهر امتلك شقه 3 غرف بالعاصمه

    متصدر

    GCR Developments logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم ع اللاجون مباشره في لوميا+تقسيط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأطلاله مباشره علي اللاجون بالعاصمه بقسط 9سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بفيو لاجون فى العاصمة بتسهيلات علي9 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي سنتين و نص+شقة علي لاجون لومياR8

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٦٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي سنتين و نص بمقدم 10% في لوميا R8

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+شقة علي اللاجون في لوميا

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤١٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+شقة علي اللاجون في لوميا

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    خصم5% شقة علي اللاجون في لوميا R8 قسط علي 100 شهر

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    خصم5% شقة علي اللاجون في لوميا R8 قسط علي 100 شهر

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 5% شقة في لوميا لاجونز R8 قسط علي 100 شهر

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بفيو ع لاجون مباشرة في العاصمة وبمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 182م بحري ع اكبر لاجون بالعاصمه وبقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف مع جاردن60م في العاصمه بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 60م بالعاصمه الاداريه بأقساط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن على لاجون مباشرة بأقل سعر في R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٣٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بسعر لقطه بالعاصمه وبمقدم 240الف

    Roots Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع