شقق للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة

2,812 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم لان 3نوم شقتك بمنطقه المستثمرين +اقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو للاستثمار بأقل سعر بالعاصمه بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للسكن ومتشطبة بمقدم1.2% بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن ومتشطبة بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للمعاينة بسعر لقطه بقلبR7 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورا بأقل سعر أمام حي السفارات مباشرة

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٠٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر اللونش في قلب R8 العاصمه+بأقساط علي 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك 4نوم بأقل سعر و بأميز لوكيشن في R7

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم علي اللاجون دايركت في R7 بالعاصمه بقسط 8س

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا شقة ارضي بجاردن فىR8بالعاصمه بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • ليال ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقه متشطبه بسعر لقطه+بالتقسيط علي اطول فتره

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بجوار الحي الدبلوماسي بالعاصمة وقسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بأقل سعر بالمقصد R3 |مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم جاهزة للمعاينة الان بأقل سعر فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٧٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة وجاهزة على الاستلام بمقدم 5% فقط

    Aqar Misr logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    3

    ٨٤ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • وينتر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dominar Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالدور الرابع نصف تشطيب باطلالة مفتوحة

    Aqar Misr logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة تشطيب كامل تقسيط علي سنة بسعر الكاش

    Aqar Misr logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    3

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٤٬٥٥٣ جنيه

    للبيع شقه 190 م بسعر لقطه وفيو مميز استلام شهر 12

    S signature logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري متشطب للبيع بسعر مغري في سليا TMG

    S signature logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٢٤٬٣٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا شقه 140 متر دور سابع استلام 2026

    S signature logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٩٤٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل فيو لاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٦٧٬٩٢٧ جنيه

    شقه للبيع في المقصد تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك الان بأفضل لوكيشن بالـR8 العاصمه بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع جاهزة للاستلام الان بقلب العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بسعرمغري ف البوسكو مصر ايطاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • نيو جاردن سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٥٢٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…

أهم المعلومات عن شقق للبيع العاصمة الادارية الجديدة

مميزات واسعار شقق العاصمة الادارية الجديدة

العاصمة الإدارية الجديدة هي إحدى أهم وأحدث المشروعات القومية للدولة التي تم الإعلان عنها في عام 2015، ومن ذلك الحين وهو يثير فضول العديد من المستثمرين والباحثين عن شقق للبيع في القاهرة. يتميز العثور على شقق للبيع العاصمة الادارية والسكن في هذه المنطقة بموقع استراتيجي شرق القاهرة بالقرب من العديد من المدن الحيوية مثل مدينتي، ومدينة المستقبل، والقاهرة الجديدة، كما أنها تتمتع بسهولة الوصول منها واليها من خلال عدد من الطرق الرئيسية مثل طريق القاهرة العين السخنة وطريق القاهرة السويس.

ومن أهم ما يميزها بعدها عن وسط القاهرة بحوالي 45 كيلومترا، واعتبارها كذلك واحدة من أهم مدن المستقبل في مصر، لذلك يفضل الكثير من الأفراد البحث عن شقق للبيع بالعاصمة الادارية الجديدة بغرض السكن والاستمثار كذلك. أما بالنسبة لمساحة العاصمة الإدارية فهي تبلغ قرابة أربعة أضعاف العاصمة الأمريكية واشنطن، كما أنها تعادل مساحة دولة سنغافورة حيث تبلغ حوالي 170 ألف فدان.

مميزات وأسعار شقق العاصمة الادارية الجديدة

أهم المعلومات عن شقق للبيع بالعاصمة الادارية الجديدة

يسهم مشروع العاصمة الإدارية بشكل كبير في ازدهار الاقتصاد المصري حيث إنه يوفر نحو مليوني فرصة عمل جديدة، كما أنه يتيح فرصة للكثير من الشركات العقارية طرح مشاريعهم السكنية والاستثمارية فيها مثل مجموعة طلعت مصطفى، وشركة كونكورد وشركة وادي النيل وبتروجيت؛ وذلك لسد الفجوة بين العرض والطلب. كل ذلك بدوره أدى إلى ارتفاع الطلب على شقق للبيع في العاصمة الادارية من قبل الأفراد والمستثمرين.