شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 32

45,362 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكاومبوند وان قطاميه دائرى المعادى ١٠٥ م

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالفرش متشطبة الترا سوبر لوكس 150 متر

    Property Hills  One logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات جاهزة لسكن للبيع في ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كبيرة للبيع بأقل سعر في سراي S1

    متصدر

    Key Point for real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو واسع علي البحر مباشره اكبر وحده بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة نصف تشطيب استلام فوري في جايد التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه 133متر بموقع مميز باطول اقساط

    Tradmark Real Estate logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٤٨٬١٢٧ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كايرو جيت موقع مميز

    Conquer Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥١٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 12 سنة في 156م فيو مفتوح وبحري

    Promax Property Investors logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م مع حديقة 290م في دايستركت 5–للبيع السريع

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٨٩٬٠٢٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع 70مباشرة

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز 3 نوم تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا فيو فيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو بمساحة شقة بالتقسيط متشطب بالتكييفات في zed

استوديو

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    100م فيو على مساحات خضره كبيره ب5% مقدم على 10سنين

    Promax Property Investors logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في Tulwa بكمبوند O west

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر سوان ليك استلام ٣ شهور ٣ غرف تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة في باتيو اورو 164 لسرعة البيع

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو بمساحة شقة بالتقسيط متشطب بالتكييفات في zed

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب في شيراتون بخصم 48 % لفترةمحدودة

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر ٣ غرف تشيب كامل احلي فيو بجانب AUC

    Edge Real Estates logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع برايم لوكيشن تشطيب كامل بخصم 40%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 140م تشطيب كامل بأطول فترة سداد العلمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع