شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 30

45,360 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى مع حديقه متشطب موقع مميز فى ڤى ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    فيي ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١١ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الزهور ليف 2 فيو جاردن

    Prime Company logo image

    سمارت لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    173م بحري متشطبه في Calma Zayed تقسيط حتى 2033

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وأقساط 12سنه امتلك شقه متشطبه للبيع-نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه متشطبه استلام 2027 للبيع بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبه موقع مميز جدا باقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبه موقع مميز جدا باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي احلي فيو بوكيت لاندسكيب كبيره في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقه متشطبه لوكيشن مميز في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري للبيع في ماونتن فيو نيو كاير

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا للبيع في هايد بارك متشطبه بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في اعلي تبه في شيخ زايد ودقائق من هايبر

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبليكس بجاردن فى ماونتن فيو بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في ذا فيلدج التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اللوتس الشمالي بعداد كهرباء ومياه وغاز

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع روف استلام فوري نصف تشطيب في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أو ويست متشطبة وجاهزة للاستلام

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٦٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في أو ويست متشطبة وجاهزة للاستلام

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في مونتن فيو اي سيتي باقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة موقع مميز بالشيخ زايد مساحة 153م

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٦٬١٤٣ جنيه/متر مربع