شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 34

45,362 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    fully finished ground floor with garden for sale

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط على 120 شهر في 130م 3 غرف فيو مميز

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في سوديك إيست شقة بحديقة و استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند Promenade | القاهرة الجديدة

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بحرى استلام فورى بأقساط في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مفروشة في العلمين الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب فاخر بخصم 35% علي التقسيط / نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٦٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ف North Edge امتلك وحده بمقدم قليل-دور عالي وجراج

    متصدر

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى 3 غرف تشطيب فاخر بحرى استلام فوري سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة استلام 2027 للبيع بأقساط-مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 130م متشطبه للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة في ليك فيو ريزيدنس 2

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بابراج زيد لوكيشن مميز

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري شامل النادي و الصيانة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٦٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبه 201م فيو مفتوح بخصم 6 مليون / نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري باقل سعر ف السوق موقع مميز

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٩٣٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا تاون بالعبور 155 متر

    Emak Realestate logo image

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر تشطيب فندقي بابراج زيد

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كمبوند ذا آرك

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا أرك بيزنس ديستريكت, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك بأفضل لوكيشن بحي المستثمرين العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه205م علي موقع مميز استلام فوري اقل سعر ف السوق

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م للبيع كاب ويست اكتوبر مقدم10%اقساط ع8سنين

    Vida Solutions logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م الكوثر القديم تشطيب كامل استلام شهر اغسطس

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع