شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 29

45,360 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 3,900 في زيد ايست علي لاندسكيب مباشرة

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٣١٨٬٩٤٩ جنيه

    شقه مميزه جدا امام AUC

    Picky Properties logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٧٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع بخصم 40% تشطيب سوبر لوكس او اقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالمطبخ والاجهزة في الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 68م²في أورورا بالاس –سعر مميزhhhhhh

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في وترواي ذا فيو فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ١٣٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مع حديقه نصف تشطيب هاب تاون استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي وحياة متكاملة في Midtown Condo

    Picky Properties logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تطل علي بحيرة - استلام فوري - موقع مميزافضل تقسيمة

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بالكامل للبيع بالتقسيط بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة قدام عينيك تقدرتعيينها في كمبوند عالبحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة الجديدة, الدقهلية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة أرضي استلام فورى بالقرب من مول مصر

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة مميزة في كمبوند ذا كراون بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٨٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٦٦٬٦٠٨ جنيه

    امتلك شقتك في جرين هيفين بمقدم 278 الف

    حدائق السماء, مدينة بدر, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية جاهزة الاستلام الشيخ زايد داخل اركان

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك اكتوبر جاردن ليكس شقة سكنيه بدون اوفر

    Rokn Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠١٨٬٧٣٧ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 4 غرف موقع مميز جدا باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في سوان ليك بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن استلم شقة 135م متشطبه بفيولاجون الان

    Bright logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز فيو لاندسكيب باقل سعر فى اى سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٨٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي استلام فوري داخل لافيستا في قلب الشروق

    Impact Investments logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في الغردقة بمقدم 20%وتقسيط لي 4 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع