شقق تطل على الماء للبيع في مصر, صفحة 28

45,360 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 880 ألف, امتلك شقة 3غرف ف قلب مدينة الشروق

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقه غرفتين مميزه جدا بكمبوند تاج سيتي

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٢٬٤٩٥ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق متشطبة فيو مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة بالم هيلز فيو فيلات موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٨٧٠ جنيه

    إطلالة مميزة على حمام السباحة في مشروع Hurghada He

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة بالم هيلز موقع مميز جدا جدا

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦١٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمه شقه ف الباتيو سولا بخصم خاص كبير

    Closer logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع بالم هيلز موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٠٥٬٦٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale Hub Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطاميه جيت معمار المرشدى شقه ١٢متر نص تشطيب

    Homes Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع قطاميه جيت معمار المرشدى ١١٠ م نص تشطيب

    Homes Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة كورنر بالم هيلز متشطبة بالكامل

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو ع البحر متشطبة في مزارين في العلمين

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن في مارفيل نيو زايد بجوار سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة بالم هيلز جاهزة للاستلام الان

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٤٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م متشطبة للبيع في التجمع الخامس من واتر واي

    Oaks Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم استلام قريب تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤م لقطة بسعر أقل من السوق في باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في دور أرضي بموقع متميز في ميدتاون العاصمة

    Do estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب استلام سنة ليك فيو بالتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع10س و مقدم5% احصل ع شقة 182م بفيو لاجون الان

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره - استلام فوري - موقع مميز للغايه

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين بموقع متميز في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع