شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 588

14,813 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف بسعر 25 الف للمتر كمبوند sol in

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند Owest بتسهيلات لاول مره علي9 سنين

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فاخرة متشطبة بالكامل علي النيل بالعجوزه

    جراند هاوس logo image

    العجوزة, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٩٤٬٩٠٠ جنيه

    دوبلكس علوي في كلوب ريزيدنس للبيع بموقع مميز

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م للبيع في كمبوند B West – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    مدينة الانتاج الاعلامي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة محدودة شقه فندقي فاخر في 2O5 الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٦٥٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بالتقسيط حتى 8 سنوات في روك ايدن

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 194متشطبه جاهزة للاستلام أمام ZED مباشرة

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80 متر استلام فوري دجلة بالمز مقدم 10% .

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كاملة التشطيب - صن كابيتال أستلام فوري

    Blocks logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٨٤٬٦٦٣ جنيه

    شقه للبيع غرفتين بتسهيلات علي 10 سنينو مقدم 20%فقط

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160متر استلام فورى في كمبوند روك ايدن

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحديقة 180متر في أو ويست – جاهزة للسكن

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل علي نادي الصيد ٣٠٠ متر سعر لقطه

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع محي الدين أبو العز, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي + حديقة خاصة بالتقسيط

    Home Select for real estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع Address Home – شارع النوادي

    Baytak. logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بكمبوند دجلة بالمز 6 اكتوبر

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه 130م+50م جاردن استلام فوري+قسط

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من المالك في روك ايدن سوبر لوكس

    Core Real Estate Development logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زايد ديونز 146 متر متشطبة

    Jedar Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفه كمبوندELMTree اقساط تصل الي 10 سنين

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168متر 3غرف كمبوندELYSIUMبتسهيلات 10سنين

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 138م في كمبوند Ixora – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقي فاخر أركان بالم في قلب الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس مميز333م 4غرف قرب مول العرب قسط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع