شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 574

14,813 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ نوم ١٨٧ متر متشطبة في اويست مرحلة كلوب يارد

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بحديقة وسعر ممتاز في الشيخ زايد

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر لقطه في اويست 3 غرف 193م

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس جاهزة للسكن بالمرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في iCity 6 أكتوبر – مرحلة Club

    Element logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر أول سكن في ONE16 سوديك

    Home Select for real estate logo image

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 177متر في باديه, إستلام فوري بأفضل سعر.

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي175م بجارن فيو مفتوح لقطه في كمباوند تاله

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م نصف تشطيب في كلوب بارك – آي سيتي أكتوبر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جرين 6 أمام جراند هايتس

    Royal Hub Real Estate logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٢٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بيفرلي هيلز في كازا 137م موقع و سعر مميز

    Element logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية لشقة جاهزة بسعر مغري في آي سيتي اكتوبر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في اي سيتي ماونت فيو 158م 3 غرف

    Element logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه 175متر في باديه, إستلام فوري بسعر مميز.

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف في باديه جاهزه للإستلام.

    Real Vision logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول للبيع في كمبوند الخمايل استلام فوري

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بموقع قوي وسعر ممتاز في آي سيتي أكتوبر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بجوار جراند هايتس تقسيط مريح

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر نادر لشقة مميزة في أفضل مراحل آي سيتي أكتوبر

    Element logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول في كمبوند الخمايل للبيع استلام فوري

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في منطقة غرب سوميد 330 متر

    Royal Hub Real Estate logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Resale Apartment at Marakez Towers Next

    Element logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند الخمايل دور اول تشطيب الترا سوبرلوكس

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور متكرر بإطلالة على البحيرة والاندسكيب

    جل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في Aeon في اهم لوكيشن في اكتوبر

    Element logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع