شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 356

14,714 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة غرفتين نوم في باديا – بالم هيلز المس

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام شقه بروف للبيع في بالم باركس

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا عند مداخل هايبرا وان متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٥٢٬١٥٢ جنيه

    استلام فوري بأقل مقدم شقه متشطبه في فيلدج ويست

    Driven Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 121 متر فى ڤاي سوديك نيو زايد

    TREX logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٥٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬٧٥٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة 3غرف بجاردن وفيو على اللاجون استلام

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن للبيع في فاي من سوديك

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم تشطيب مودرن بالتكيفات الجريا ريزدينس

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٨٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 183 م فيو مميز في ويست ليفز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف \ بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر \ علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل في زايد ديونز الحي السادس

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف \ بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر \ علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف \ بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر \ علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري جنه اكتوبر باعلي نسبه تميز م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل جاهزه للسكن في جنه اكتوبرمتسلمه م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف \ بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر \ علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ماونتن فيو مرحلة لاجوون بارك بمقدم 172k

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام شقه 3غرف للبيع في كمبوند جولز

    Driven Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬١٢٣٬٨١٣ جنيه

    شقة فندقية أرضي غرفة نوم واحدة في Twilight New Giz

    Homescout logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٦٩٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن للبيع قرب اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع