شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 361

14,714 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في Hills Of One – نيو زايد بتشطيب كامل

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبة بالتكييفات | الكارما زايد

    Selection Code logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale apartment in westville next to palm parks

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري امام مول مصر تقسيط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في لوجار مع جيتس على12سنة-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده امتلك شقه متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند PX بالم هيلز – 6 أكتوبر

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١١١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في زايد عالنيل بمقدم400الف او كاش5مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في اشجار سيتي على8سنين-اكتوبر

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأقل سعر | V Levels | خصم 40%

    Selection Code logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بإطلالة أمامية مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في زايد عالنيل بمقدم400الف او كاش5مليون

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بيل في دفعة مقدمة 8.5 مليون | أفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٦٤٬٢٠٠ جنيه

    شقه جاردن للبيع في ليفيلزاستلام سنه تقسيط بمقدم10%

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٩٣٬٢٨٨ جنيه

    شقة في هايد بارك اكتوبر باقل سعر و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٥٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن 150 م للبيع متشطبه بالكامل كارميل سوديك.

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم | شقة 115م² | غرفتين | لوجار نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في زايد عالنيل بمقدم400الف او كاش5مليون

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٣١٬٥٤٦ جنيه

    شقة في هايد بارك اكتوبر بسعر لقطة و مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١١٥٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس امام زيد ب500الف مقدم او كاش9مليون

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع