شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 355

14,714 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٩٬٠٠٠ جنيه

    باقساط شهرية 15 الف امتلك بيتك في الشيخ زايد

    Realm Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالقرب من مدينه الانتاج الاعلامى

    Oaks Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب موقع مميز بجانب المطار الجديد بقسط ل 15 سنه

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع - استلام فوري - فيو مفتوح

    Emtdad Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى فاى بجانب كارمل وبيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٩٬٠٠٠ جنيه

    باقساط شهرية 15 الف امتلك بيتك في الشيخ زايد

    Realm Properties logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات فيو لاندسكيب ف فيلدج ويست

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف ١٥٥ مميز في كمبوند اويست مرحلة tulwa

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٩٬٠٠٠ جنيه

    باقساط شهرية 15 الف امتلك بيتك في الشيخ زايد

    Realm Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٩٬٠٠٠ جنيه

    باقساط شهرية 15 الف امتلك بيتك في الشيخ زايد

    Realm Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203 متر متشطبة بالتكييفات في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةبروف بسعر لقطة متشطبة استلام فوري في كمبوندكيان

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأفضل سعر ومساحة مميزة بالشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    هافن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في زايد بمقدم 200الف وتقسيط يصل ل 10سنوات

    Realm Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بكموند زد ويست شقه متشطبة للبيع في الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فورى فيو مساحه خضرا قرب سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٧٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر يونت مميزة بفيو بحري بتقسيط ل 10س ب اقل مقدم

    Realm Properties logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيره بفيو مباشرة على النادي - جاهزة للاستلام

    The Choice For Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 4 غرف في تسلا اكتوبر قسطك على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة163م متشطبة+تكييفات باقل مقدم فى قلب الشيخ زايد

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٠٬١٨٤ جنيه/متر مربع