شقق تطل على الماء للبيع في الجيزة, صفحة 353

14,714 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه180م+روف160م استلام فورى بالتقسيط بفيو اهرامات

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه180م+روف160م استلام فورى بالتقسيط بفيو اهرامات

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز مطله على اللاندسكيب بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى العاصمه السياحيه بمقدم ١٠٪

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة تشطيب فاخر في بالم هيلز بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه بثلاث غرف نوم في باديا اكتوبر - سعر قديم

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه180م+روف160م استلام فورى بالتقسيط بفيو اهرامات

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه بثلاث غرف نوم في باديا اكتوبر - سعر قديم

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٤٣٬٧٥٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقة في زيد ويست، تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه180+روف استلام فورى بمقدم 2مليون بفيو اهرامات

    متصدر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    HDP – كمبوند كلوب هيلز شقة بنتهاوس

    Flag square Real Estate logo image

    كمباوند كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اوفر _ شقه للبيع بسعر مميز و استلام فوري في باديه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٧١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٩٨٬٣٥٢ جنيه

    سكاي هاوس متشطب ف كارميل برايم ليوكيشن استلام فوري

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨١٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره بأقل سعر و بقسط يصل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م بأطلالة رائعة على النيل بالجيزة

    sherwoods property logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٧٦٬٨٤٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع بأقل سعر في باديه و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬١٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في كمبوند جولز بإطلالة مميزة

    Egypt Best Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بإطلاله على اللاندسكيب | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية الـ 186م بمقدم 10% فقط في تسلا أكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع