فلل للبيع في مدينة القاهرة الجديدة من المالك مباشرة, صفحة 4

108 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Stand Alone لقطه للبيع في أميز موقع بالرحاب 2

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أميز موقع بالرحاب 1نموذج i

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبع في سيتي جيت موقع مميز و فيو مفتوح

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون لوكيشن مميز في Le Reve | سعر مميز جدا

    لا ريف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٩٠٧ متر مربع

    ٥١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره فيلا ستاند ألون سيتي_ جيت التجمع

    views investment logo image

4

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع مباشره من المالك مارق جاردنز

    views investment logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من المالك مباشرة في كمبوند بالم هيلز التجمع

    views investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز استاند الون 325م موقع مميز جدا و سعر لقطة

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ريسيل من المالك استلام فوري في ميڤيدا

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل تشطيب المالك في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

5

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٨٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع في أميز موقع بالرحاب 1 نموذج i

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف كاملة التشطيب للبيع في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٦٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا ريسيل استاندالون من المالك متشطبه استلام فورى

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤١٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مميز Katameya Dunes التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 6 غرف نوم - 6 حمامات للبيع في البنفسج 5 - البنفسج - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة ريسيل للبيع في البنفسج 5 جاهزة للمعاينة

    Catchers investment logo image

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا في الماركت في احسن لوكيشن للبيع

    Right Direction logo image

6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٢٦٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع متشطبة بالكامل في ميفيدا 4 غرف

    ERE logo image

4

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢١٣٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون متشطبة بالكامل |موقع متميز |ميفيدا

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٣٧٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في هايد بارك التجمع الخامس بإطلال

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع التجمع الخامس استلام فوري خالصة جاردن

    Darak Madinaty logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬١٠٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة في ميفيدا – قطعة 3

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تشطيب مميز في ميفيدا

    ERE logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص فيلا نموذج Zاستاندالون للبيع بالرحاب2

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع داخل بارسل مميز وحصري

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع