فلل للبيع في مدينة القاهرة الجديدة من المالك مباشرة, صفحة 3

108 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع بالرحاب هيلز تشطيبات خاصه وبسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع في هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة فاخرة للغاية في ليك فيو دوسيت

    Laucienda For Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٨٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري بسعر مميز

    فلاورز بارك, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة و جاكوزي تشطيب المالك في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٩٦٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه للبيع ستاندالون قسط فى كمبوند سعاده

    Sonic For Real-Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سوان ليك باقل مقدم واقل توتال من المالك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٣٨٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري للبيع تشطيب المالك بالمطبخ

    Mr .Estates logo image

6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مفيدا متشطبه و نصف مفروش

    Broker Egypt logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة و بجيم خاص و جاكوزي في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع متشطبه بالكامل بالتكييفات

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٤٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لقطه تقسيمه مميزه و استلام فوري

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون مستقله اوبن فيو و استلام فوري

    Smart Step logo image

6

    6

    ٦١٠ متر مربع

    ١٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لقطه اوبن فيو و استلام فوري

    Smart Step logo image

6

    6

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون مستقله اميز تقسيمه و استلام فوري

    Smart Step logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون كورنر افضل لوكيشن و استلام فوري

    Smart Step logo image

5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لقطه بأميز لوكيشن و استلام فوري

    Smart Step logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون تقسيمه مميزه اوبن فيو استلام فوري

    Smart Step logo image

5

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من المالك في ميفيدا بسعر مميز جدا(استلام فوري

    Catchers investment logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٬٦٠٠٬٨٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن للبيع في كمبوند بالم هيلز

    Smart Step logo image

5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٥١٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع غرب الجولف حي الوزراء تشطيب مميز

    Masar Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٩٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بالمطبخ والتكيفات في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٥٧٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اميز موقع بالرحاب نموذج H

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب المالك للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة فيلا مستقلة في City Gate التجمع

    views investment logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٣ متر مربع

    ١٦١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع