فلل للبيع في مدينة القاهرة الجديدة من المالك مباشرة, صفحة 5

107 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا تاون هاوس كمبوند ليان جاهز للاستلام الفوري

    Property Hills  One logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند أزار ريسيل 465 متر فيو لاند سكيب

    Property Hills  One logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 1400م بتشطيب راقي من المالك+حمام سباحه

    Merak Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر لقطه لسرعه البيع بالرحاب1نموذج B

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب راقي من المالك في ميفيدا بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاون هاوس نموذج B1

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة أول استخدام في أرقى كمبوند سوان ليك

    Merak Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا اقل من سعر السوق بفيو لاند سكيب مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٦٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع