شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 92

6,952 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس امامي باللوتس الجنوبية جاهزة للسكن

    El Hefny Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده إداري 90م للبيع بالتقسيط استلام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه سوبر لوكس في الماريوت مصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٥٨٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 48م في المربع الذهبي بم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب اربيلا - القاهرة الجديده

    Grey Parrot Realty logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 60م استلام فوري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي 155م بجاردن 60 تشطيبات فندقيه

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 4سويت يطل النوم والرسبشن عالنيل مباشرة

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, جاردن سيتي, القاهرة

    4

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٣٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 191م للبيع فى سوديك ايستاون

    I-Zone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٣٥م للبيع في ميفيدا | تشطيب كامل ومفروشة

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب بجوار السوق والخدمات موقع مميز

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B6 دور ثالث 145م تشطيب خاصة بحري

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف سوبر لوكس بموقع متميز للبيع فى مدينتي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة قرب التسعين الجنوبي باللوتس

    Good Deals logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+التكييفات-باقل سعر في ريجينتس بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 4سويت يطل النوم والرسبشن عالنيل مباشرة

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كمال الطويل ( المنتزه), الزمالك, القاهرة

    4

    6

    ٤١٢ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش بالكامل تشطيب سوبر لوكس– ليك فيو ريزيدنس

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من النوادر فى مدينتى فيو مش بيتكرر تشطيب سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت-ستوديو ارضي82م بجاردن62م متشطب بتكيفات ومطبخ

    YaKan Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع - ابراج المرشدي - زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 32م استلام فوري بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 4سويت يطل النوم والرسبشن عالنيل مباشرة

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    4

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة للبيع سعر لقطة شقة للبيع دار مصر القرنفل

    East House logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى ومتشطبة بسعر لقطه +مقدم1%بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في افضل لوكيشن في مدينة نصر تشطيب الترا سوبر ل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    سيتي ستارز, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع