شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 90

6,952 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 104م+جاردن56م متشطبه بمقدم5%بلتقسيط !

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو ارضي بجاردن للبيع في ذا فيلدج

    Fortune Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110مسوبر لوكس المستثمرين الجنوبية 3

    Envigo Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المراسم برايم لوكيشن استلام فوري 165 م

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة بدون مقدم فى التجمع بااقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للاستثمار بأقل سعر بالجولدن سكوير

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن استلم شقة 211م متشطبه مقدم5%قسط ع10س

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٧٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالمطبخ والتكييفات فيو وايد جاردن

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس بالعفش والتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 150م بريفادو علي البحيرات

    Next Home For Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155متشطبه جاهزه ع السكن بالتقسيط ع 10 سنين

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م بشارع الطيران الرئيسي – تصلح إداري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م استلام فورى متشطبة بالتكيفات فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفرش فندقي الدور الأول في مساكن شيراتون

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبه جاهزة للاستلام بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 340م للبيع | امتداد غرب الجولف

    AMAKEN Misr logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 متر متشطبة بالكامل للبيع فى مدينتى

    Vida Solutions logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق بالمنطقه الرابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس فى كمبوند النخيل بالتجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن شقة 199م متشطبه بفيو ع البرج الايقوني

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن ومتشطبة بالتكيفات بقلبR5 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه ادفع 15% من اجمالي الوحده واستلم فوراا

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64 % وتقسيط على 15 سنه امتلك شقه متشطبه طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م سوبر لوكس معز الدوله - مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع