شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 84

6,952 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة للبيع ف الكلوب بارك افضل تشطيب

    Gate real estate marketing logo image

    حديقة النادي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تحميل قديم متشطبة بسعر النص اشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم جاهزة للمعاينة بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٩٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-سعر لقطهه تشطيب الترا سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المستثمرين الجنوبية عائلي 3

    AMG. logo image

    زيزينيا للإسكان العائلي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 34%بالتقسيط في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس موقع متميز فى ستون ريزيدنس

    Do estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سوبر لوكس ف حسنى احمد خلف مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا جاردنز بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 3نوم بتشطيب لوكس بالمستقبل بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فايفث اسكوير متشطبه مودرن

    Global Marketing Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمدينتي B1 | بجوار الخدمات والنادي

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي لوكشين مميز بمدخل خاص في الياسمين3

    AMG. logo image

    شارع محمد رحيم, الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم متشطبة في أليفا ماونتن فيو بمقدم 1,5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع حديقة 95 متر جاهزة للسكن

    Country For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني نمره مباشرهً علي الشارع ٩٠ الجنوبي بڤيو صريح

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع بالبنفسج عمارات تشطيب الترا سوبر لوكس

    AMG. logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر متشطب سوبر لوكس فالمشروع اشتراك نادي

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالبنفسج ٦ فيلات على محور السادات مباشراً

    AMG. logo image

    شارع الشيخ سليم البشري, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شارع يوسف الجندي قريب من مسجد فاطمة الشربتلي

    AMG. logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات بالتجمع في فيفث سكوير بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اللوتس الشماليه جانبى على ممر ترى الواجهه

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع باللوتس الشمالية بالتجمع

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس موقع مميز في بارك فيو

    Do estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 80م متشطبه من الحكير بالتجمع أقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع