شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 43

7,034 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في مساكن شيراتون

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الان شقة 692م متشطبه ع البرج الايقوني بخصم لايقارن

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٩٢ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر استلم 184م متشطبه فيومميز جدا مقدم5%قسط

    Bright logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189م ارضي بجاردن للبيع في مدينتي تشطيب خاص

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 175م متشطبه التراسوبر لوكس بخصم مميزالان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بخصم الكاش و استلم شقة 212م متشطبه فيو مميز

    Bright logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري مع تكمله اقساط في بالم هيلز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م بيع فى الرحاب موقع مميز بجوار الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 34%بالتقسيط في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ع محور الجامعات ف نيو هيلوبوليس

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع كاش في مدينتي – B6

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 1.610.000 تقدر تمتلك استديو سوبر لوكس

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قة ضخمة للبيع في شرق الأكاديمية – The Village Comp

    sms for RealEstate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 2نوم مع SODIC بالمستقبل سيتى بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي متشطبة 200م للبيع جنوب الاكاديمية التجمع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    425م دور كامل للبيع بالنرجس فيلات هاي لوكس ع حديقه

    Find Real Estate logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل فيو واجمل تشطيب 175 متر البى 1 سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز فيو مميز

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى متشطبة + جراج للبيع فى تاج سلطان القديمة

    متصدر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 123م متشطبه الترا سوبر لوكس للبيع في طلاله

    Closer logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤ غرف أرضي مرتفع تشطيب ألترا سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقتك متشطبه في هليوبوليس بأقساط حتي15س

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه بالرحاب بسعر لقطه

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في الواحة مدينة نصر تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع رقم 1 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن بحرى صريح و خطوات من كرافت زون

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع