شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 40

7,034 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس صلاح سالم - شيراتون

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الحسن, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المربع الذهبي مدينة نصر بحري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 265 متر تشطيبات مميزة اقل سعر اوبن فيو

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 450م الياسمين الترا سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة سوبر لوكس كمبوند الأمن العام

    D COMUNITA RE logo image

    كمبوند الأمن العام, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م سوبر لوكس متفرع من مصطفى النحاس م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام متشطبه لوكس بالعاصمه بمقدم1%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م سوبر لوكس النرجس عمارات - النرجس

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند بانوراما المقطم - الهضبة

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند ذا فيوز –

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 294م² + حديقة 45م² – فرصة بسعر لقطة

    أبو ظبي العقارية logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس فى كمبوند فيلدج جاردن القطامية

    Eastmark logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع بمدينتى B12 تشطيب الترا سوبر لوكس

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م كمبوند جراند ستي ، حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في افضل لوكيشن في الاندلس 1

    Zein for real estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116 م للبيع بالفرش والاجهزه بمدينتي B10

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٧٥ م للبيع بمدينتي B1 فيو مميز علي وايد جاردن

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس شارع الطيران مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 211 م للبيع في مدينتي B1 اطلاله علي جاردن فيو

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م هاى سوبر لوكس امتداد عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107 م للبيع في مدينتي B3 تشطيب خاص امام الساوث

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع بالفرش في هايد بارك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225م سوبر لوكس فى حافظ ابراهيم مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حافظ ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133 م للبيع مدينتي B11 تشطيبات خاصه

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مسجلة للبيع في الخليفة المأمون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع