شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 39

7,034 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Al Rehab المرحلة الخامسة 90متر لقطة

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع دور كامل بمساحه كبيرة في مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استثنائي إطلالة مفتوحة على ميدان ومساحات خضرا

    Susqual Management logo image

    شارع محمد حسين محمود, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في كمبوند جاليريا مون فاللي

    ABAZA for real estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٩٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلات الياسمين 5، التجمع الأول – تش ط

    sms for RealEstate logo image

    الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تشطيب الترا لوكس | بالمطبخ والتكييفات | شقة ٢٠٠م

    Circle Realestate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه فى مدينتى b10 اول سكن 116م

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق شقة 260م متشطبه بفيو برج ايقوني !!

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى القرنفل فيلات تانى نمره من التسعين

    Fam Egypt logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 320م متشطبه فيو مميز بمقدم5%بلتقسيط الان

    Bright logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع300م هاى سوبر لوكس الحى الاول التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 م للبيع بمدينتى B6 تشطيب سوير لوكس

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فندقى استلام فورى على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 156م متشطبه فيومميز بمقدم5%قسط ع10س الان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب سوبر لوكس ارضي بجاردن في ديستركت 5

    D COMUNITA RE logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 200 متر بالمجاورة 9 التجمع الاول

    D COMUNITA RE logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 211 م للبيع بمدينتى B1 تشطيب الترا سوبر لوكس

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150 م فيو بحيرات مباشر بحري كمبوند بريفادو فيو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في منتجع النخيل بالمطبخ والتكييفات

    D COMUNITA RE logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبيه

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في البنفسج 6 قريبه من الرحاب

    D COMUNITA RE logo image

    شارع دكتور احمد عكاشة, البنفسج 6, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بنصف الثمن استلم شقة 123م متشطبه بفيو ع الميدان !!

    Bright logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس في كمبوند لاروز خلف the spot

    D COMUNITA RE logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨١٬٠٦٥ جنيه/متر مربع