شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 251

7,079 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    النحاس الرئيسي شقه بسعر مخفض لسرعه البيع \\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كمبوند دار مصر القرنقل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ڤي چي كي/موقع مميز/نص مفروشة

    Home Destination logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بالحي التالت غرب ارضي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض قرب سيتي سنتر شقه سوبر لوكس \\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/جنوب الاكاديميه/كايرو فيستيفال

    Home Destination logo image

    شارع المدرسه الكنديه, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي لاند سكيب للبيع ريسيل- ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اداري / سكني متفرعات عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    6

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن مفروشة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1

    Capital Lords Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م الترا سوبر لوكس -6مليون - فوري

    Smartex logo image

    شارع 11, المجاورة الاولي, الحي الاول غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة نصر، بالعفش و الاجهزة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مصطفي النحاس شقه سوبرلوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وسكنية مميزة على شارع عبدالعزيز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متكاملة للبيع في كمبوند لافي خلف AUC

    Capital Lords Real Estate logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس من احمد فخري بسعر مميز \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد كريم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارقي شوارع التاسعه شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الدكتور ابراهيم ناجي, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينة نصر 160م بعمارات العبور صلاح سا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – عمارات العبور – صلاح سالم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ٢٢٠م 4 غرف دور ٢ الميرغني ارض الجولف

    الاندلس للاستثمار العقاري logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش الترا سوبر لوكس خلف باندا مكرم عبيد \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقة هاي سوبر لوكس بمساحة 220 متر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الشيخ محمد النادي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 175م -2022 مسجله بمكرم عبيد شقه للبيع با

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في انتظارك في الشطر السابع زهراء المعادي الآن

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثمارية فاخرة للبيع في Village Gate

    Capital Lords Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/الحى الثالث/مسجد فاطمه الشربتلى

    Home Destination logo image

    شارع 17, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع