شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 250

7,079 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بارقي احياء التجمع بالياسمين ٤ -ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة باقساط تصل الي 10 سنين في التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٥٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع بسعر لقطة شقة سكنية مدينة نصر حي سابع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع موسي ابن نصير, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في لوكيشن مميز بالتجمع امام الجامعة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م متشطبه فى دجله فيو اول مدخل الهضبه الوسطى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع من بالم هيلز باقساط علي 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بسعرمغري بجوار حديقه الطفل منطقة 6م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني 2015 الترا سوبر لوكس مسجله شهر عقاري م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مخلص الالفي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    التراسوبر لوكس عمارات رابعه الاستثماري \\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني حديثه ش ابن قتيبه شقه للبيع \\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع ابن قتيبه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع الخامس منطقة الشويفات

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الخليفة المأمون – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أول سكن عماره حديثه مسجله شهر عقاري خطوات السراج

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع كمبوند اكاسيا امام الرحاب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ألترا سوبر لوكس جاهزة للاستلام

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بموقع مميز خطوات من عباس العقا

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية مدينة نصر الحي الثامن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة مدينة نصر الحي العاشر 5 دقائق لكاي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بالتجمع منطقة الاندلس ٢/٢

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة نصف رووف سوبر لوكس بالنرجس ٣ ڤيللات

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع بسعر لقطة شقة سكنية مدينة نصر الحي الس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مساكن الشروق, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ش متفرع من حسن المامون مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سمير امين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع الخامس حي النرجس ڤيللات

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ٤٠٠ متر بشارع النزهه مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على محور جمال عبد الناصر مباشرة

    Al Maz Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع