شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 241

7,079 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى حسن الشريف بالقرب من مدرسه المنهل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م بحري تشطيب كامل في أدرس إيست التجمع

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه رائعه بسعر مغري امتلك شقه بالمنطقة السادسه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع مميزه في كمبوند جاردينيا مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس + الفرش للبيع ريسيل باقساط - المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – اللوتس الشمالية – التجمع الخامس أول سك

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الرحاب

    Al Ofok Investment logo image

    شارع موسي ابن نصير, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3 غرف حديقة س لوكس فرش واتر واي التجمع

    Compound Hekaya logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ع المفتاح بتشطيب سوبر لوكس بـ taj city

    New Home for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة سوبر لوكس للبيع بكمبوند الصفوة – دجلة

    Chances Real Estate logo image

    طريق داخل كمبوند الصفوة, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحه 150 م في مدينه الواحه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الحي الأول – المنطقة الخامسة – التجمع

    sms for RealEstate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل مدينتي – B3 أحد أرقى مراحل مش

    sms for RealEstate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع فى الخليفه المامون امام المستشفي العسكري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الرحاب

    Al Ofok Investment logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136 م للبيع - كمبوند كابيتال ايست - مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو أي سيتي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ماونتن فيو اي سيتي التجمع كلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل دايركت على الpool ريسيل -ميفيدا

    Remax The Address logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ميدان سانت فاتيما مصر الجديده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع علي شلبي, ميدان سانت فاطيما, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب 2 بالقرب من الرحاب هيلز

    Utopia logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ## شقة 218 متر للبيع – اللوتس الجنوبية – القاهرة

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أحلامك السوبر لوكس بالمعراج العلوي زهراء

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة الترا سوبر لوكس بالأندلس 2/2 التجمع

    Chances Real Estate logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن خاصة للبيع بتشطيب سوبر لوكس .

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع