شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 240

7,079 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في بافاريا تاون على الدائري مباشرة

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان متشطبه في الشروق

    Feeds logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى كمبوندات دائري المعادي تيجان 1

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سوان ليك ريزيدنس - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن بفيو مفتوح في المعراج السفلي زهراء

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند الحي الإيطالي بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م دورأرضي بجنينه40م من شارع فريد سميكه

    El Akadeen Group logo image

    شارع فريد سميكه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعراج العلوي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الشطر الثالث عشر بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل3غرف تشطيب كامل استلام فوري في ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش حياة فاخرة في وحدتك الآن بكمبوند وان قطامية

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بتشطيب عصري في جراند جيت الآن موقع مميز!

    Chances Real Estate logo image

    جراند جيت, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية وامتلك شقة راقية في كمبوند البارون

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة رائعة بإطلالة على الجاردن في بالم سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فى البنفسج فيلات دور اول فيو حديقة

    Shield - DR3 logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    196م شقة للبيع باللوتس الجنوبية متشطبة سوبر لوكس ب

    Find Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مسجله شهر عقارى فى المربع الذهبى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك كاملة التشطيب وجاهزة للسكن بالشروق JBD

    Feeds logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه مفروشه سوبر لوكس بالكامل اقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة150م للبيع من فريد سميكه بالقرب من نادي الطيران

    El Akadeen Group logo image

    شارع فريد سميكه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالتكيفات للبيع في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند المقصد العاصمة الإدارية

    Utopia logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن الراقي في بالم سيتي المعادي

    Chances Real Estate logo image

4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    129م شقة للبيع بالبنفسج عمارات متشطبة سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع