شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 200

7,079 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع فيAddress East استلام فوري

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه جاهزة للسكن فى نيو جاردن سيتى

    Impact Investments logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر متشطب في دجله فيو بمساحه210م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان بأقل سعر فيGARDEN CITY بمقدم1%فقط

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بتشطيب راقٍ في تقسيم اللاسيلكي

    Chances Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى تقسيط 10سنين بدون فوائد تشطيب كامل

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٠٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات التجمع الخامس أمام أوزو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في ىسوان ليك حسن علام بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم الان شقه متشطبه في العاصمه بأقساط15سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لوكس بالتجمع منNations of Sky قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع المربع الذهبي عبد الرزق السنهوري م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الرازق السنهوري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في الحي الثاني التجمع الخامس

    Abrag 2 logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بسعر مميز وبقسط10سنين بالتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة عائلية في مصر حلوان الزراعي

    Chances Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٣٣٬١١٢ جنيه

    شقة 146م فندقية بجوار سيتي سنتر ألماظة شيراتون

    The Map Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة لقطة بجاردن جاهزة للسكن في البروج بقسط6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة في رقي شوارع السريات - شارع 6

    Chances Real Estate logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة بالتكييفات والمطبخ بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن جاهزة للسكن الان بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤١٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في ماونتن ڤيو أي سيتي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه متشطب للبيع بدون مقدم+بأقل سعر بالتحمع

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في R3 العاصمه بأقساط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٢٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع مبنيه علي طريق السويس تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190 متر بسعر محروق تشطيب كامل بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع