شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 203

7,079 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة في قلب التجمع دقايق من الAUC

    Falcon for Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لراغبي التميز والمساحات الكبيرة بالمربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن مع BETA بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه لقطه كمبوند تاج سيتي تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز في عمارات الحي الخامس التجمع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م استلام فوري متشطبه الترا سوبر لوكس مقدم5%

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهز للسكن الان بالتجمع +بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل - فى جاليريا مون فالي - اقل سعر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بالمطبخ و التكيفات - هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بالمطبخ - مدينتي B2

    Better Estate Investment logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك شقه مسجله بالمربع الذهبي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك شقه خطوات من السراج مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارض الجولف الميرغني مصرالجديدة فيوحديقة

    Time House logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان بخصم كبير شقة متشطبة ارضي بجاردن ستودا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبه وجاهزة للمعاينه بالعاصمة باقل مقدم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة في العاصمة الادارية الجديدة

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل على مربع حديقه عماره صغيره هادئة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 124م متشطبه باقل سعر في العاصمه

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز بحديقة للبيع في بالم هيلز

    Experts Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز جد اللبيع بمساحة 82متر في مدينتي مرحلة B7

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م المنيل علي النيل مباشر عبدالعزيز ال سعود

    sherwoods property logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136م المراسم فيفث سكوير التجمع

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالكامل للبيع في بالم هيلز

    Experts Home logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة الترا سوبر لوكس في واتر واي

    views investment logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع