شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 194

7,079 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجراند سيتي – استمتع بفيو رائع

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م بسعر الطرح الاول بأحدث مشاريع سيتي ايدج

    Roots Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش107م B2 تشطيبات الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 119م للبيع في Jade Park استلام فوري بقسط 12س

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف متشطبة بالعاصمة بمقدم 1.2% فقط

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية بمدينة نور ٩٨ متر بأقل اوفر

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في B7 بتشطيبات فندقيه وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف بجاردن 40م في العاصمه+قسط 12سنه بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بزهراء المعادي – متفرع من شارع الخمسين

    Chances Real Estate logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس سوبر لوكس بالقرب من ش التسعين وال AUC

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م بجاردن الترا سوبر لوكس التجمع ال5

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف بأقرب استلام بمقدم1%في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣١٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس 2 بلكونه بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند زيزينيا امام الAUC و Point 90

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات استلام فوري بالعاصمه بقسط5س

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مميز للبيع في الشويفات بالتجمع الخامس بحري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اوفر في الماركت شقه 170م متشطبه ماونتن فيو

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش 168م B8 مدينتي تشطيبات الترا سوبر لوكس

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدائري المعادي بأنتظارك كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر السابع – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف للبيع فى مدينتى

    I-Zone logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 250 متر للبيع بنبيل الوقاد مبانى 2017

    Good Deals logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي التاني قرب التسعين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف في ION-بمقدم5%+قسط 12سنه بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل بأقساط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٧ جنيه/متر مربع