شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 191

7,079 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٩٩٬٣٠٠ جنيه

    شقة بخصم الكاش 35% /تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Impact Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالياسمين 2 الترا سوبر لوكس بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م مفروشة للبيع-كمبوند مدينة النور-مدينة نصر

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع180م الحي التالت فيلات بالتجمع تشطيب كامل

    Waystar Investment logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بإطلالة مباشره علي النيل كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م تشطيب كامل بموقع متميز في مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد العزيز فهمي, ميدان تريومف, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة260م بيع بالفرش-كمبوند جراند سيتي-زهراء المعادي

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيركو الشطر الثالث – بدجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تقسيم اللاسيلكي- المعادي الجديده

    Chances Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة سوبر لوكس بالقرب من محور النصر و 90

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة دايركت علي طريق السويس/ سوبر لوكس استلام فوري

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجوار الجامعة الامريكية فوري متشطبة

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند البارون سيتي علي دائري المعادي

    Find House Group logo image

    شارع مدرسة البارون, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع كاش في مدينتي B11 موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير – فيو مباشر على اللاندسكيب

    Chances Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه بأميز لوكيشن بالمستقبل أقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه متشطبه بالشروق بأقساط علي6سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٨٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة فوري متشطبة بخصم كبير ف افضل كمبوند ف التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة سوبر لوكس بالقرب من محور النصر و 90

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يبعد 5 دقائق عن الجامعة الأمريكية متشطبة سوبر لوكس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كمبوند مايان بسعر مميز جاهزة للسكن متشطبة

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في قلب مدينتي B7 بتشطيبات الترا سوبرلوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع 300 – المعادي الجديدة

    Chances Real Estate logo image

    شارع 300, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يبعد 5 دقائق عن الجامعة الأمريكية متشطبة سوبر لوكس

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المعراج العلوي فيو امامي واجهه وبحري

    Find House Group logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع