شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 177

6,952 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استثمر الان فى شقة فندقية بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٣٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس المعراج العلوي زهراء الم

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 72م متشطبه بالتكيفات في سوديك بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة الشروق اسكان شباب

    Hope Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع بالقر من السراج مول مدينه ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستيو | ميفيدا كمبوند اعمار | اكسترا سوبر لوكس

    Darcom for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 350 متر للبيع شيراتون متفر ع سيد زكريا

    Better Estate Investment logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان فوري شقة 3غرف متشطبة بمقدم 1%في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣١٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع في الحي السابع متفرع من شار

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الرازي, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بسعر لقطه وبأفضل لوكيشن بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في غرب الجولف بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع بالمربع الذهبي مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند معادي جاردنز

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستركت 5 متشطبة بالكامل جاهزة للسكن

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم مبنيه ومتشطبة بالتجمع بالتقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايست ماين القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:استوديو للبيع في جاردنيا هايتس 1

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن في قلب المستقبل سيتي بسعر لقطه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى جاردينيا هايتس 1 على محمد نجيب ا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع في الواحه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك متشطبه وبدوون مقدم بالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للاستلام بأقل سعر+0%مقدم ىالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البنفسج 1 - البنفسج - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمام كمبوند حسن علام وبالقرب من الرحاب و محمد نجيب

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لا ميرادا فيو بحيره بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م متشطبه استلام فوري بالعاصمه بتقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس عمارات 175 متر تحميل قديم

    Aqar Share logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع