شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 178

6,952 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في بافاريا تاون – أرقى سكن

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 145م متشطبة مع مصر أيطاليا بقسط 10س

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 250م في كمبوند زيزينيا دقيقة من ال AUC

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمدينتي B15 استلام فوري وتقسيط

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بكمبوند جايد التجمع الخامس

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند امام الجامعه الامريكية تشطيب راقي

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس فيو مميز للبيع في المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ذا سكوير شقه 131 متر كامله التشطيب

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٥٠٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل بجاردن-متشطبه-كايرو فستيفال سيتي

    ERE Investments logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في شيرتون شقه 195م متشطبه وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بزهراء المعادي عمارات شركه المعادي

    Ring Road Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع و سعر قابل للتفاوض للبيع جاليريا

    El Kateb Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيب سوبر لوكس في موقع مميز للبيع

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية للبيع في هايلاند بارك – التجمع الخامس

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م مدينة نصر لوكس كود code1342026MN

    Oscar logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات بجوار مسجد فاطمة الشربتلي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4-غرف استلام فورى متشطبة في قلبR7وتقسيط علي 7س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف في كموبند في التجمع امام ال AUC

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" للبيع في كمبوند المقصد

    Better Estate Investment logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره التشطيب سوبر لوكس للبيع لافيدا كومبوند

    لافيدا, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بطريق النصر بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند المصراوية في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كموبند النخيل | 170م | التجمع الاول

    Next Level Properties logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس واسعة للبيع بعمارات الميريلاند روكسي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمساحة واسعة للبيع في قلب المعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع