شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 134

6,952 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الشمالية التجمع الخامس 155 متر

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند ذا سكوير القاهرة الجديدة ***

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥١٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى التجمع الخامس- الحى الاول

    Feeds logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينة نصر من مكرم عبيد المربع الذه

    Ebied Home logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكس للبيع في شارع محمد رفعت – مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان شقه متشطبه بالتكيفات فيR5 بقسط15س

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات 243 متر الترا سوبر لوكس

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣١٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – شارع الخليفة المأمون

    Better Estate Investment logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في سوديك الشروق بالتقسيط على 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو 66م + جاردن 37م متشطب سوبر لوكس,بحري

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 15ألف شقه بجاردن متشطبه بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ع المفتاح فوري بتشطبات كامله بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 190م تشطيب كامل -90 افينيو view pool

    4C Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تشطيب كامل بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع -البنفسج عمارات 166م متشطبة وجاهزة للسكن

    Waystar Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدخل خاص في الشطر الثاني زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 200م سوبر لوكس في المستثمرين الجنوبية

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو الترا سوبر لوكس للبيع فى تاج سيتى- ليك بارك

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك فيو - احسن موقع - تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم 64% امتلك شقة تشطيب كامل بجوار سوديك

    Closer logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م في الأندلس 2 – التجمع الخامس-متشطبة

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في اب تاون كايرو | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٩٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند ادريس ايست

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرصه للاستثمار تصلح سكني او اداري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمر لطفي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع