شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 131

6,952 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 200 م ومعاها 100 م جاردن

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا لوكس اقساط حتي 2030 في كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز فيو مميز

    شارع مدرسة البارون, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م ألترا لوكس شارع ابن النفيس – مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع عقبه بن نافع, عزبة الهجانة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-شقة 155م الترا سوبر لوكس للبيع

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر استلام فوري في باتيو كازا الشروق

    Aqar Misr logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Prime Location للبيع في ميفيدا – كريسنت C

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م دور 2 بعمارة خاصة في مساكن شيراتون

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج 300 تشطيب سوبر لوكس في B1 كاش فيو مفتوح 175م

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121م فيو لاندسكيب -كمبوند حياة - الهضبة الوسطى

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٦٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 107م تشطيب سوبر لوكس جاهزة الآن

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200متر متشطبه للبيع في ميفيدا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك 3نوم فوري متشطبة بالعاصمة+قسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لا تعوض ستوديو لقطة الترا مودرن

    Sweet Home Realestate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م دور أرضي في شيراتون في مربع الوزراء

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن جاهزة فورًا في جاردينيا 3 – موقع مميز

    Smart Location Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م دور أرضي في شيراتون في مربع الوزراء

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع 14 عماره شينزوابي شقه سوبر لوكس \\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع محمد متولي الشعراوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كمبوند الباتيو اورو تشطيب كامل مميز

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن موقع - بحري - تشطيب سوبر لوكس - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ڤيو جاردن موقع متميز بأفضل سعر في ميفيدا

    A+ Property logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Prime Location للبيع في ميفيدا – كريسنت C

4

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٥٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - شقة مفروشة بالكامل كمبوند ازاد

    Pro-Homes logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر النصف تشطيب شقه 190م تشطيب هاي لوكس بشرق الاك

    Next Level Properties logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي البحيرات مباشره ألترا سوبر لوكس

    A+ Property logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٤٬٤٥٨ جنيه/متر مربع