شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 63

2,224 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م كامب شيزار ( شارع هليوبوليس )

    Next Estate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سموحه – شارع بهاء الدين الغتوري

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م جناكليس (خطوات من ش ابو قير)

    Next Estate logo image

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 3 شهور تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد علي 4 سنوات استلام سنة فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م رشدي ( خطوات من الترام )

    Next Estate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٨٠٬٥٥٦ جنيه

    للبيع شقة بمشروع the one – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٧٥٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م - زيزنيا متفرع من الترام تاني نمره

    BABEL Real Estate logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م كفر عبده _ شارع ابراهيم راجي

    BABEL Real Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٠٦٬٥٣٠ جنيه

    للبيع شقة بمشروع the one – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م رشدي - شارع سوريا _ بسعر مميز

    BABEL Real Estate logo image

    شارع سوريا, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة مطلات مفتوحة موقع مميز تشطيب الترا لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقـــة 480 متر في لـــوران صف اول بحر

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 127م في ستانلي بڤيوهات مفتوحة على الشارع

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة ( شارع ال 50)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع اللواء عبد التواب هديب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م مصطفي كامل ( خطوات من ش ابو قير )

    Next Estate logo image

    مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 127 م محرم بك ( كمبوند أوريا سيتي )

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٥١٬٢٠٠ جنيه

    ارقي كومباوند تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م لوران خطوات من ش الإقبال و الترام

    Next Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م سابا باشا ( ش خليل مطران )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 270 متر في سابا باشا بڤيو قصر المرغني

    Jewar Real Estate. logo image

    طريق الحرية, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 290 م سموحة ( فوزى معاذ ) برج براند

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٥ جنيه

    شقة للبيع 150 م - لوران ( فيو بحر )

    Next Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة علي الشارع تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع