شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 61

2,224 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م (سيدي بشر - بين محمد نجيب وفيكتوريا

    BABEL Real Estate logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 160م , شارع إسماعيل سري , سموحة

    Wealth Platinum logo image

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م _ سابا باشا _ بجوار قصر المرغني

    BABEL Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -شقة للبيع 110م - ثروت - بالقرب من شارع ابو قير

    BABEL Real Estate logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 263م سموحة(كمبوند انطونيادس سيتي)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م جليم ( شارع ابو قير رئيسي )

    BABEL Real Estate logo image

    ميدان جليم, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - شارع السلطان حسين

    New Home for Realestate logo image

    شارع أسطنبول-صلاح مصطفى - السلطان حسين, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م - سموحه

    Next Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سموحه - كمبوند دار السلام (شارع النصر)

    New Home for Realestate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٥٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في رشدي256 علي الترام بسعر مميز

    BABEL Real Estate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 300 م , فيو بحر مباشر , الازاريطة

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م محمد نجيب الرئيسي - بجوار بنك مصر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م , العيسوي

    Wealth Platinum logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م كفر عبده - سكينة بنت الحسين

    B-connect Real Estate logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سموحة - ش الريادة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر االسوق استلام فوري تشطيب فندقي

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 150 م , فيو بحر مباشر , الازاريطة

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع - محرم بك مباني 2017

    Chance for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 120م ثروت - شارع عبد المنعم الدليل

    B-connect Real Estate logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري واجهه بحري تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٠٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م - لوران ف شارع عز العرب

    BABEL Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - متفرع من شارع سينما

    New Home for Realestate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م لوران ( ش الاقبال )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م لوران شارع ابوقير الرئيسي برج براند

    BABEL Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - شارع العيسوي

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع