شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 67

2,224 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سبورتنج (170م) خطوات للبحر .

    شارع الاقصر, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    شارع قنال المحمودية البحرى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م – زيزينيا

    New Home for Realestate logo image

    متفرع من شارع أمين يحيي, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع امتداد وابور الميا 110م (ابراج البركة) .

    شارع الشهيد جلال الدسوقى, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد حتي 4 سنوات شامل التكييفات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سبورتنج (185م) شارع الاقصر .

    شارع الاقصر, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شدس 85م (شارع راسم باشا) .

    شارع راسم, شدس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في طريق الجيش - كليوباترا - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م كليوباترا - تاني نمره من البحر

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - بولكلي

    New Home for Realestate logo image

    شارع المحاسيد, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٩٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سموحة (ش فوزي معاذ - عمارة براند)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة للبيع 130م سموحة - متفرع من شارع ذكي رجب

    B-connect Real Estate logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة للبيع 220م سموحة - متفرع من شارع فوزي معاذ

    B-connect Real Estate logo image

    شارع النقيب شريف رمزى, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جليم

    New Home for Realestate logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م فلمنج ( ترام مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع احمد شوقى, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٥٩٬٧٥٠ جنيه

    استلام خلال 3 سنوات مطلات مفتوحة علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 263 م , كمبوند انطونيادوس, سموحة

    Wealth Platinum logo image

    كمبوند انطونيادس, النزهة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع كفر عبده - كفر عبده - رشدي - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م كفر عبده - شارع الإسماعيلية

    B-connect Real Estate logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سيدي جابر ( مباشر ش المشير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% و تسهيلات علي 6 سنوات مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقـــة 365م في سموحة شارع بهاء الدين الغتوري

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده 140م (ش ابراهيم راجى) .

    شارع إبراهيم راضى, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م سبورتنج - شارع الاقصرخطوات من بحر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الاقصر, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م الابراهيمية - شارع لاجيتيه

    B-connect Real Estate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة للبيع 85م مصطفي كامل - بالقرب من نادي سموحة

    B-connect Real Estate logo image

    شارع فؤاد محمد عويس, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع