شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 62

2,224 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 م , سيدي جابر ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام 3 شهور تشطيب كامل دور مميز فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م كفر عبده ( ش ابراهيم راجي)

    Next Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بدون اوفر برايس تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي ( خطوات من ش جمال عبد الناصر)

    Next Estate logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م ميامي ( خطوات من ش جمال عبد الناصر)

    Next Estate logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م , سموحه

    Wealth Platinum logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 215 م _ وابور المياه (كومباوند المستقبل)

    BABEL Real Estate logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    -شقة للبيع 130م استانلي - تاني نمرة من البحر

    BABEL Real Estate logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م في سيدي جابر بفيوهات مفتوحة

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع زيزينيا (125م) ش ابراهيم العطار .

    شارع إبراهيم العطار, باكوس, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي 5 سنوات استلام 3 سنوات تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الابراهيميه (شارع جواد حسني)

    New Home for Realestate logo image

    شارع الشهيد جواد حسني, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كليوباترا - خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع محمود الطريني, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني صف من النادي بأقل سعر متر

    Remax Professional. logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل تسهيلات في السداد علي سنتين

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 216م , سموحة ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع قرية مبارك الأوليمبية, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م محرم بك - (متفرع من ش المأمون )

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كامب شيزار (145م) بحر مباشر .

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    *شقة 170م للبيع كامب شيزار - شارع تانيس - فيو بحر

    BABEL Real Estate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م كفر عبده ( خطوات من حديقة اللنبي )

    Next Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م -جناكليس-خطوات من شارع ابوقير

    Next Estate logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م , جناكليس,

    Wealth Platinum logo image

    شارع محمد باشا محسن, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شـقـة للبيع 160م كليوباترا - شارع طيبة

    B-connect Real Estate logo image

    شارع طيبه, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م كفر عبده - سكينة بنت الحسين

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مسجد مصطفي كامل, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع