شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 47

2,226 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري أقل سعر في السوق فيو مفتوح لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 226 م سموحة ( كوبرى 14 مايو )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - بولكلي - شارع لافيزون

    New Home for Realestate logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م - زيزنيـا - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171 م للبيع فى صواى تطل على النادى والبحيرة

    Elite Groupe logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ترام مباشر لوران

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى تسهيلات على 3 سنوات فيو مفتوح بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٨٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - مصطفي كامل - خطوات من شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح يري البحيرة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٨٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سان ستيفانو - بحر مباشر - عمارة براند

    New Home for Realestate logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سموحه – كومباوند حدائق السرايا

    New Home for Realestate logo image

    شارع مدرسة الريادة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٣٣٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م زيزينيا ( خلف كلية فنون جميلة )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع وجيه باشا, باكوس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سان ستيفانو ( ترام مباشر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع بن حوقل, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جليم - شارع أبوقير مباشرة

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - زيزينيا - خطوات من شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - بحر مباشر

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    زقاق محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 320م كفر عبده (شارع معروف الرصافي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع معروف الرصافي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م ميامي

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع قائد اسراب البحار, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - خطوات من البحر

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي ( ش قائد الأسراب )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع قائد اسراب البحار, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م - شارع فؤاد

    Next Estate logo image

    شارع فؤاد, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع افضل نموذج بكمبوندفيروزة سموحه فيومفتوح

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٨ جنيه/متر مربع