شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 52

2,224 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - امام مستشفي الايطالي

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ١٧٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م كفر عبده ( شارع سكينه بنت الحسين )

    Next Estate logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م سموحة ( كمباوند مروج )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في مروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - رشدي - خطوات من مستشفي اليكس

    New Home for Realestate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 م - سيدى بشر

    Next Estate logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تشطيب فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ثروت (245م) شارع عبد الحميد الديب .

    شارع عبد الحميد الديب, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 345 م - مصطفي كامل ( ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مسجد مصطفي كامل, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٩٬٢٥٧ جنيه

    smart system تسهيلات على 7 سنوات

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٨٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة (120م) توت عنخ امون .

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوران بفيوهات مفتوحة بمساحة 170 متر

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - لوران - شارع ابو قير مباشر

    New Home for Realestate logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في مروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات علي سنة اقل سعر فيو مفتوح علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في لوران - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 450 م بـــ لوران بحر مباشر( برج براند)

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬١٥٧٬٧٣١ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب الترا لوكس استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في سموحة فيو علي 14 مايو

    JMG logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م _ ميامي شارع العيسوي الرئيسي

    BABEL Real Estate logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح مباشرة على النادي تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    وحدتك الآن في مروج الغنيمي _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م - المنشيه

    Next Estate logo image

    المنشية, حي الجمرك, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - الحضرة - خطوات من المحمودية

    New Home for Realestate logo image

    شارع الشهيد جلال الدسوقي, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس (136م) شارع محمد باشا محسن .

    شارع محمد باشا محسن, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 108م في ميامي خطوات من جمال عبد الناصر

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع