شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 49

2,226 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م , ستانلي

    Wealth Platinum logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م للبيع فى صوارى كومباوند VeeClub تقسيط

    Elite Groupe logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م للبيع سيدي بشرمحمد نجيب رابع نمرة م البحر

    Elite Groupe logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر للبيع فى الشاطبى امام مكتبة الاسكندرية

    Elite Groupe logo image

    شارع على مصطفى مشرفة, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحه - شارع توت عنخ امون

    New Home for Realestate logo image

    شارع توت عنخ امون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م , سبورتنج ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع أحمد علام, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م فيو نادي سموحة , بيتك في النادي , س

    Wealth Platinum logo image

    شارع نادى سموحة الرياضى, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 320م زيزنيا ( عمارة براند )

    Wealth Platinum logo image

    شارع قصر الصفا, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي لاند سكيب

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة شارع بهاء الدين الغتوري

    Elite Groupe logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع البرت الاول, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العصافرة شارع جمال عبدالناصر

    Elite Groupe logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محرم بك متفرع من قناة السويس

    Elite Groupe logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيدي جابر

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة متفرع من مصطفى كامل

    Elite Groupe logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م المندره ثاني نمره من البحر امام الشيراتون

    Elite Groupe logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس (130م) شارع مرتضى .

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في صواري مساحه 250 متر كومباوند

    ICONIC logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م - سابا باشا - بحـر مبـاشر

    Next Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات واجهة بحري تشطيب الترا سوبر

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م السرايا - ش عبد السلام عارف

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - بحر مباشرة

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع 110م صافي , محرم بك

    Elite Groupe logo image

    شارع الرصافة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السرايا على البحر مباشر180م دور11 بحر

    Dk REAL ESTATE logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 305 م لوران ( ش ابو قير )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع