شقق سوبر لوكس للبيع في الاسكندرية, صفحة 21

2,224 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م ستانلي - (خطوات للبحر).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع زكى بدوى محمد, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة علي فيلات واجهة بحري تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥١٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 320م سبورتنج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    5

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الابراهيميه

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للمتر تسهيلات في السداد تشطيب كامل

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – محرم بك – شارع المأمون

    New Home for Realestate logo image

    شارع المأمون, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - رشدي

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابراهيم حلمي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقـــة 140م في المندرة بفيوهــات على البحر

    Jewar Real Estate. logo image

    المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٦٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م - سابا باشا - طريق الجيش

    Next Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - صوارى

    Next Estate logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - اليكس ويست

    Next Estate logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م - سيدى جابر - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تسهيلات في السداد فيو مفتوح علي النادي

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بأقل سعر شقة في صواري

    Elira Real estate Experts logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥١٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 89 م محرم بك - كومباوند أوريا سيتي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    محرم بك, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس مزودة بسمارت سيستم

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 163م في كليوباترا بورسعيد 3 غرف - 2 حمام

    BABEL Real Estate logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سموحة للبيع بدواليب المطبخ والتكيبفات

    BABEL Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في رشدي | تشطيب باركيه - خشب سويت - رخام

    BABEL Real Estate logo image

    شارع إبن رشد, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقـــة 108م في سموحــة سكــاي لايــن

    Jewar Real Estate. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م - رشدى - شارع الأسماعيليه

    Next Estate logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 متر - لوران (متفرع من شارع أبو قير)

    Elite Groupe logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع