شقق استوديو 50 متر للبيع في القاهرة, صفحة 7

178 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب ف هليوبليس الجديدة بمقدم210الف

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب في التجمع السادس قسط على 10 سنين

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب مع جاردن خاصة قسط على 10 سنين

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجاردن فى كمبوند سراى بمقدم 373 الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • بلانكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٢٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Manaj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,بلانكس

    استوديو

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبيع بارقي اماكن دجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع ارضي بجاردن بمقدم365K قسط ع12سنه-SARAI

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع – سيليا العاصمة الإدارية

    Better Estate Investment logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمقدم 5% ف افضل لوكيشن مدينه نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في قطاميه جيت بمقدم 5% فقط وقسط ع 8

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بورتو نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Porto Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بورتو نيو كايرو

    استوديو

  • 10

    شقة

    ١٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع في سراي بمقدم 188الف

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بيع بخصم مميز تشطيب كامل ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٨٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    studio for sale at Madinty

    Shield - DR3 logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في التجمع بالتقسيط بدون دفعات

    Held Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم استديو علي دائري المعادي قبل district5 ب

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • وايت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٩٠٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,وايت ريزدنس

    استوديو

  • 5

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 45م مدينتى بتسهيلات 10 سنوات متشطب

    ST.John Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٦٣٬٤٥٧ جنيه

    فرصتك تمتلك وحدة مميزة في Hava compound – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٩٣٬٣٣٣ جنيه

    فرصتك تمتلك وحدة مميزة في Hava compound – R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 47م في سراي بالتقسيط علي 12 سنة

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 346 الف امتلك ستوديو فى كمبوند سراى المستقبل

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • ون ريسيدينز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٧٦٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    استوديو

  • 7

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في القطاميه اول طريق العين السخنه

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قطامية جيت فقط مقدم 5%

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 54% امتلك ستوديو بجاردن فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم314الف امتلك ستوديو تشطيب كامل ف نيو هليوبلي

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم50% ف كمبوند سراى القاهرة الجديدة

    Closer logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • ديچار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديجار

    استوديو