شقق استوديو 50 متر للبيع في القاهرة, صفحة 3

178 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضى فى سراى باقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في جارنيه , دقيقتين من الجامعة الامريكية

    Smart Move logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل لقطه بسعر مميز بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري ٢٠ الف امتلك ستديو بالتكييفات علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٠ الف فقط ستديو متشطب فندقي كامل الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٢٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن بأقل سعر بالتجمع بمقدم 3% فقط

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز بإطلالة على الكلوب هاوس في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع بـ1.4مليون كـاش سور×سور سوديك

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع في مدينتي ارضي بجاردن طلعت مصطفي

    East House logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري بأقل سعر +مقدم5%فقط بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في كمبوند MALIV بالتجمع +قسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • ذا ريد ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al - Borouj Misr Developments Group (ABM)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو

  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع 43 متر بالتقسيط على 15 سنه

    متصدر

    GCR Developments logo image

استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحرى بأقل سعر بالتجمع الخامس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بالجولدن سكوير بالتجمع وبقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد ع استوديو ع دائري المعادي بمقدم121الف وقسط

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهز للسكن ومتشطب بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كانيون ٨

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١١٤٬٠٨٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ب15 سنه اقساط في كمبوند طلاله

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٤٢٣٬٤٠٠ جنيه

    استوديو 42 متر بمقدم 121.170 علي طريق الدائري ..

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة بجوار مدينتي للبيع بخصم 50%

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجوار مدينتي مباشرة بخصم 50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تشطيب كامل بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • تيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو